Sultangazi Evden Eve Nakliyat

İstanbul içi evden eve nakliyede profesyonel bir nakliye hizmeti sunan Sultangazi Evden Eve Nakliyat, hızlı ve güvenli bir nakliye firması olarak ilk tercihler arasında yer alıyor. Uzun yıllardır nakliye sektöründe olan firmamız, tüm Türkiye’de sorunsuz bir nakliye hizmeti sunarak daima müşteri memnuniyeti sağlıyor. Taşınmanın kâbus olduğu günler artık geride kaldı. Paketlemeden taşımaya, yüklemeden sorunsuz ulaşım ve zamanında teslimata kadar her aşamada profesyonel bir kadro ile çalışan firmamız, eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden istediğiniz sürede yeni adresinize taşıma garantisi veriyor.

Güvenilir Bir Nakliye Hizmeti İçin Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın ne denli stresli bir süreç olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Tüm eşyaların zarar görmeden toplanması, nakliye aracına taşınıp istiflenmesi, nakliye süresince eşyaların hasara uğramadan taşınması, nakliye aracından indirme ve yeni adrese yerleştirme gibi her aşamada dikkat ve özen isteyen bir iştir. Uygun nakliye aracının tespitinden son aşamaya kadar profesyonel bir ekiple çalışan Sultangazi Evden Eve Nakliyat; hızlı, güvenli ve istenen zaman diliminde verdiği bireysel ve kurumsal nakliye hizmetleri ile adından söz ettiriyor. Sigortalı ve asansörlü bir nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Asansörlü Nakliye Hizmeti

Taşımacılık sektöründe teknolojik ürün ve ekipmanları kullanarak sorunsuz bir nakliye hizmeti sunuyor, asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızı rahat, güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz. Çok katlı bir binada oturuyor ve eşyalarınızın taşınmasında sorun çıkabileceğini düşünüyor olabilirsiniz. İstanbul ilçelerinde ve tüm Türkiye’de asansörlü evden eve nakliye hizmeti sunan firmamız, bina dış cephe asansörü kullanan uzman ekibi ile güvenli ve konforlu bir taşıma hizmeti sunan kurumsal bir firmadır.

Asansörlü nakliye hizmeti almanın avantajları şunlardır;

  • Eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye aracına indirilir
  • Bina içi taşımacılıkta yaşanabilecek olası hasarlar görülmez
  • Bina içi taşımaya göre sessiz olup çevredekileri rahatsız etmeden bir taşıma gerçekleşir
  • Bina asansörü ve merdivenler kullanılmadığı için asansör ve merdivenlerin herhangi bir hasara uğrama riski yoktur
  • Yeni adrese taşınma süresi hem daha kısa hem de daha güvenlidir.

Evden Eve Nakliye Aşamaları

Profesyonel bir evden eve nakliye hizmetinde tüm aşamalar nakliye firması tarafından planlanır ve her şey kontrol altındadır. Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınmasında müşterilerin beklentileri aslında nettir. Paketleme iyi yapılsın, eşyalar kırılmadan dökülmeden taşınsın, zamanında verilen adrese ulaşsın, demonte-monte işlemi hasarsız yapılsın istenir. Bu arada çalışan ekibin güler yüzlü olması da önemli bir kriterdir. Bir diğer önemli konu da kaliteli ve güvenilir bir nakliye hizmetinin en uygun fiyatlarla alınmasıdır.

Asansörlü, sigortalı, hızlı ve güvenli bir evden eve nakliye hizmeti sunan firmamızın nakliye aşamaları şöyledir;

Nakliye Planlaması

Nakliye planlaması müşterilerle birlikte yapılır. Nakliye tarihi belirlenir, eşyaların hacim ve ağırlığına göre uygun nakliye aracı tespit edilir. Ekspertiz hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmet olup nakliye planlamasının en önemli aşamasıdır. Eşyaların tespit edilmesi, uygun ambalaj malzemelerinin belirlenmesi ve eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması için en uygun nakliye aracına karar verme işlemlerini kapsar. Ekspertizin çıkardığı nakliye planına göre nakliye firmasının ve müşterinin yapması gereken hazırlıklar listelenir.

Nakliye Sözleşmesi

Nakliye planlaması yapıldıktan sonra nakliye firması ve müşteri arasında nakliye sözleşmesi yapılır. Sözleşmede nakliye tarihi, nakliye aracı, nakliye ücreti ve olası bir sorunda önerilen çözümler açık ve net bir şekilde yer alır. Sözleşme maddelerini her iki taraf onayladıktan sonra imzalanır. Sözleşme yapmadan nakliye hizmeti sunan firmalar tüketici gözünde güvenilir olmayan firmalardır. Sorunsuz bir nakliye hizmeti almak için nakliye sözleşmesi yapan firmalarla çalışmak son derece önemlidir.

Eşyaların Paketlenmesi

Eşyaların paketlenmesi firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Tüm eşyalarınızı özenle ve hasara uğramayacak şekilde paketleyen ekibimiz, demonte-monte ekibi ile mobilyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Özel eşyalar ve müşteriler tarafından paketlenmek istenen küçük eşyalar nakliye öncesinde paketlenmekte, nakliye ekibinin işi kolaylaştığından taşınma süreci daha hızlı gerçekleşmektedir. Kolilenen eşyaların üzerine koli içinde ne olduğunun yazılması ve hangi odaya taşınacağının belirtilmesi taşınma sonrası yerleşmeyi kolaylaştırır. Örneğin; “tabak, bardak, tencere – MUTFAK” gibi

Eşyaların Taşınması

Özenle paketlenen ve kolilenen eşyalar, alanında tecrübeli bir taşıma ekibi tarafından nakliye aracına yüklenir. Bina içi eşya taşımada ve özellikle çok katlı bir binadan cephe dışı eşya taşımada asansörlü taşıma hizmeti sunan nakliye firmaları tercih edilmelidir. Bir nakliye firmasının kurumsal ve profesyonel olduğu verdiği hizmet kalitesinden anlaşılır. Bazı hizmetler vardır ki profesyonelliğin bir göstergesidir. Sigorta, nakliye sözleşmesi ve asansörlü taşıma hizmetinin olması bu göstergelerden en önemlileridir.

Eşyalarınız nakliye aracına nakliye süresince hasara uğramayacak şekilde yerleştirilir. Taşınma süresince ekibimiz müşterilerle birlikte hareket etmekte ve müşteri talepleri doğrultusunda taşınma sürecini gerçekleştirmektedir.

Yeni Adrese Yerleşme

Sorunsuz, hızlı ve güvenli bir nakliye süreci sonrası yeni adreste nakliye aracı taşınmanın en kolay şekilde gerçekleşebileceği bir konumda durur. Bina yüksek katlı ise eşyalar dış cephe asansörü ile çok katlı değilse taşıma ekibinin fiziksel gücü ile taşınır. Monte ekibi mobilyaları özenle monte ederek kullanıma hazır vaziyette teslim eder. Tüm eşyalar müşteri isteğine göre yerleştirilir ve böylece sözleşmenin tüm gerekleri yerine getirilir.

Ev ve Ofis Taşımacılığı İçin Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Ev, büro ve ofis taşımacılığında İstanbul ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’de nakliye hizmeti sunan firmamız, kaliteli ve güvenilir nakliye hizmetleri ile her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttırıyor. Uzmanlık isteyen ofis/büro taşımacılığı ve ev taşımacılığında son teknoloji ekipmanları ve tecrübeli ekibi ile müşterilere taşınma stresi değil, sadece taşınmanın keyfini yaşatıyor. Darbelere karşı dayanıklı paketleme malzemeleri kullanarak beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya ve diğer tüm eşyalarınızı hasara uğramadan sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşıyor. Sigortalı ve asansörlü bir nakliye hizmeti sunan firmamız, müşteri gözünde güvenilir nakliye firması profili ile hizmet ağını her geçen gün genişletiyor.

Özel eşyaların hasara uğramayacak şekilde paketlenmesi ve koli üzerine içeriğinin yazılması taşınmayı kolaylaştıran bir işlemdir. Çizilme veya kırılma riski olan eşyalar firmamız çalışanları tarafından en uygun paketleme malzemeleri ile muhafaza altına alınır ve itina ile taşınır. Sigorta uygulaması ile olası bir kırılma veya çizilmeye karşı eşyalarınız koruma altına alınır. Taşınma kaygısı ve korkusu yaşamaksızın Sultangazi evden eve nakliye hizmeti alarak ev veya ofisinizi taşıyabilir, kaliteli, hızlı ve güvenli bir nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Sektörde kaliteli nakliye hizmetleri ile tanınan firmamız, alanında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi, her müşteriye uygun son model nakliye araçları, tecrübeli araç şoförleri ve uygun fiyatları ile daima hizmetinize hazırdır. Ev veya ofis taşımanın keyfini yaşamak ve sorunsuz bir nakliye hizmeti alarak yaşamınıza yön vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Yıllardır nakliye hizmeti sunan Sultangazi evden eve nakliyat, “Sizin için kıymetli olan eşyalarınız bizim için de kıymetlidir” prensibi ile çalışan sektörün önde gelen nakliye firmasıdır.

Sultangazi evden eve nakliyat 2+1 ev taşıma fiyatlarımız minimum 1.000TL’den başlamaktadır. 3+1 ev ofis taşımacılığı ise 1.200TL’den başlamaktadır.

Tüm sultangazi nakliyat hizmetlerimizde garantili ve sigortalı taşıma hizmeti sunabilmekteyiz. Garanti şartlar ve koşulları için lütfen bizi arayınız.

Sultangazi evden eve nakliyat telefon numarası 0541 667 0073.

Tıkla Hemen Ara Teklif Al